Юлія Тимошенко зустрілася з Виконавчим директором Американського єврейського комітету

В рамках участі у 26-му Щорічному урядовому круглому столі «The Economist» в Афінах Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  зустрілась із Виконавчим директором Американського єврейського комітету Девідом Харрісом.

«Ми щиро вдячні США за стійку та послідовну підтримку нашої країни та за допомогу, включаючи військову, яку ви нам надаєте. Це допомагає забезпечити  критичний успіх на полі бою проти російських сил, що здійснили вторгнення, і наближає нас до перемоги», – наголосила Юлія Тимошенко.

У свою чергу Девід Харріс запевнив, що народ США на боці українців у цій кривавій, розв’язаній росією, війні.

«Москва нахабно, безрозсудно і по-варварськи вторглася до суверенної країни, порушила міжнародні домовленості, вигнала з України мільйони людей. Це не має залишитися безкарним», – підкреслив він.

Окрім того, сторони обговорили спільні дії щодо протидії російській дезінформації та пропаганді, шляхи для відновлення економіки України та можливості надання спеціалізованої медичної допомоги українцям, які постраждали внаслідок війни росії.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова