Юлія Тимошенко зустрілася з Віцепрезидентом ЄНП та експрем’єр-міністром Литви

Сьогодні, 5 вересня, в рамках участі у Політичній Асамблеї Європейської народної партії Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустрічі з Віцепрезидентом ЄНП, членом Європарламенту Анджеєм Галицьким та експрем’єр-міністром Литви Андрюсом Кубіліусом.

Юлія Тимошенко поінформувала своїх співрозмовників про розвиток подій в Україні через війну росії проти нашої держави. Особливу увагу було приділено гуманітарній складовій війни та допомозі, на яку потребують постраждалі українці.

Окрім того, йшлося про євроінтеграційні прагнення України та співпрацю між «Батьківщиною» та ЄНП.

Юлія Тимошенко закликала співрозмовників підтримати початок передвступних переговорів України з ЄС до кінця цього року.

У зустрічах також брали участь заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат від партії «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Нагадаємо, 4-5 вересня Юлія Тимошенко та депутати від «Батьківщини» беруть участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходить у Брюсселі.

На Політичній Асамблеї зібралися представники 82 партій і партнерів з 43 країн, в тому числі члени національних парламентів і члени Європейського Парламенту для обговорення європейських виборів у 2024 році, питання безпеки у Європі та війни росії проти України.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова