Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Європарламенту

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема, конфлікт на Донбасі та шляхи його розв’язання.

Юлія Тимошенко наголосила, що реалізація політичного пакету Мінських домовленостей неможлива без імплементації безпекового пакету, який включає відновлення контролю української влади над українсько-російським кордоном та передбачає міжнародний моніторинг цього процесу.

У рамках виконання безпекового пакету йдеться також про повне виведення російських військ та зброї з території України (уся територія України, без винятку, має бути доступною для міжнародного моніторингу) та обмін військовополоненими.

unnamed

Своєю чергою, Президент Європарламенту Мартін Шульц запевнив українську делегацію у підтримці територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Під час зустрічі мова йшла і про хід реформ в Україні, зокрема, боротьбу з корупцією.

Мартін Шульц наголосив на нагальній необхідності для нашої держави подолати корупцію та проводити справжні реформи.

Шульц

Президент Європарламенту також запросив Юлію Тимошенко здійснити окремий візит до Брюсселю у зручний для неї час.

У зустрічі з високопоставленим європейським політиком також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря.

У рамках візиту до Брюсселю делегація від партії «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко також була присутня на зустрічі лідерів політичних партій Європарламенту та Верховної Ради України, що проходила під керівництвом Президента Мартіна Шульца.

Під час заходу Юлія Тимошенко подякувала за рекомендації Європарламенту із вдосконалення роботи Верховної Ради.

Нагадаємо, до складу делегації від «Батьківщини», яка 1-2 березня перебуває з робочим візитом у Брюсселі, також входять заступник Голови партії, голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря, голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін, народні депутати Борис Тарасюк та Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова