Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом ЄНП Дональдом Туском

Сьогодні, 31 травня, в рамках участі у Конгресі Європейської народної партії (ЄНП) у Роттердамі лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Президентом ЄНП Дональдом Туском.

Вони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між нашою державою і країнами ЄС. Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ЄНП.

«Ми щиро вдячні ЄНП та Вам особисто за підтримку і солідарність у цей історичний час для нашої держави. Я впевнена, що разом ми зможемо побороти це зло – путінський режим. І у нашому спільному домі, в Європі, знову запанує мир», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії «Батьківщина» також закликала ЄНП стати голосом України в ЄС та розблокувати ухвалення будь-яких важливих рішень, покласти край фатальній залежності від росії, ввести повне ембарго на російські енергоносії та зняти перешкоди для забезпечення України зброєю.

У свою чергу Дональд Туск висловив підтримку суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України та наголосив, що ЄНП перебуває з нашою державою та народом у цей важкий час, коли українці борються не тільки за свою свободу, а й за демократичне майбутнє усієї Європи.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 81 партія та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова