Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Світового Конґресу Українців

У п’ятницю, 27 серпня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом Світового Конґресу Українців (СКУ) Павлом Ґродом.

Політик подякувала СКУ за захист України, її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету й відстоювання інтересів нашої держави у світі.

«Ми високо цінуємо вашу роль у становленні незалежності України та у вашій боротьбі за демократичне європейське майбутнє нашої держави», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона поінформувала свого співрозмовника про ситуацію в Україні та про бачення партії «Батьківщина» щодо запровадження системних змін в нашій державі, насамперед зміцнення принципу верховенства права, боротьбу з корупцією, та інші пріоритети своєї політичної сили.

Головну увагу було приділено ситуації на Сході нашої держави та в анексованому Криму. Йшлося про необхідність  продовження спільних зусиль всієї української громади у світі з метою посилення політичного та санкційного тиску на країну-агресора Росію.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, віцеспікерка ВРУ Олена Кондратюк, народний депутат Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова