Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Сьогодні в рамках участі у конференції  «The Economist» лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом Сенату Румунії Аліною-Штефанією Горгіу.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну Росії, повоєнне відновлення нашої держави та участь у ній Румунії.

Юля Тимошенко подякувала за допомогу нашій державі та за готовність Румунії долучитися до повоєнної реконструкції України.

«Ми щиро вдячні за вашу готовність допомогти відновити нашу державу та за підтримку, яку ви надаєте нам під час війни, – гуманітарну та військову. Разом ми переможемо та відбудуємо Україну», – сказала вона.

Співрозмовники приділили особливу увагу питанню створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення режиму путіна до відповідальності за воєнні злочини, агресію і геноцид.

«Злочини, що були вчинені російськими військами на території України, не мають залишитися безкарними. Ті, хто спричинив ці жахи, мають понести відповідальність», – підкреслила Аліна-Штефанія Горгіу.

Зазначимо, що в зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

15-16 березня Юлія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Румунії для участі у конференції «The Economist», у якій беруть участь Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке, Міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску, депутати Парламенту Румунії, інші високопоставлені посадовці і видатні представники зі сфери політики, бізнесу та європейських і міжнародних інституцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова