Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Молдови

Сьогодні, 5 липня, в рамках участі у 26-му Щорічному урядовому круглому столі «The Economist» в Афінах Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Президентом Молдови Маєю Санду.

В першу чергу політики особисто привітали одна одну та народи України й Молдови з наданням їхнім країнам статусу кандидатів на вступ до Європейського Союзу.

«Я щиро вітаю наші народи. Перед нами відкривається історичний шанс великих перетворень. Ми довго йшли до цього», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона також заявила, що у цей час, коли Україна перебуває у вогні через війну росії, увесь демократичний світ, зокрема ЄС, має виступити єдиним фронтом задля перемоги України – спільної перемоги над кривавим режимом кремля. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко закликала до надання Україні необхідної зброї без зволікань, негайного запровадження пекельних санкцій проти країни-агресора та надання більшої кількості гуманітарної допомоги Україні.

У свою чергу Майя Санду висловила захоплення мужністю українців та запевнила, що у цей час викликів Молдова разом із українським народом.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова