Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом  Кіпру

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в рамках участі у 18-му щорічному Кіпрському Саміті «The Economist» провела зустріч із Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадесом.

Сторони обговорили широке коло питань щодо посилення допомоги Україні, включно з воєнною допомогою.

Президент Кіпру наголосив, що вторгнення росії до України є неприйнятним, а його наслідки стали жахливими для усієї Європи.

Юлія Тимошенко повідомила Нікосу Анастасіадесу про останній розвиток подій в Україні, спричинений війною кремля проти нашої держави, зокрема цілеспрямовані обстріли росією енергетичної інфраструктури України, та закликала Кіпр підтримати Україну у боротьбі проти країни-агресора.

Крім того, вона також подякувала Кіпру та його громадянам за прихисток, наданий українським біженцям.

«Ми щиро вдячні за підтримку та допомогу. Українців, змушених покинути свої домівки через війну, тепло приймають на Кіпрі. Я була зворушена тим, що мені розповів Посол України на Кіпрі. Директор одного з Ваших телеканалів запросив біженців з України пожити в нього вдома», – сказала вона.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова