Юлія Тимошенко зустрілася з Премʼєром Хорватії

Сьогодні, 6 березня 2024 року, в рамках участі у Конгресі Європейської народної партії (ЄНП) у Бухаресті Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Премʼєр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.

«Дякую за Вашу надзвичайно потужну економічну, дипломатичну, військову, військово-технічну та гуманітарну допомогу. Народ Хорватії розуміє, що означає неспровокована агресія та застосування сили. Ви пройшли через усі ці жахи війни у 90-ті, і добре це памʼятаєте», – наголосила Юлія Тимошенко.

Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні, яка склалася через війну кремля проти нашої держави, питання регіональної безпеки та співпрацю між нашими державами.

«Сьогоднішня агресія росії проти України триває вже 10 років, а не два роки. Ми вражені героїзмом, жертовністю українських воїнів, народу, які борються за своє існування та свободу демократичного світу. Ми будемо допомагати Вам і ми не маємо права зупинятися у такій жахливій, важкій ситуації», – заявив Пленкович.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 84 партії та партнери з 44 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 12 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова