Юлія Тимошенко зустрілася з представниками Французької демократичної конфедерації праці

Сьогодні, 29 вересня, в рамках робочого візиту до Парижа лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  провела зустрічі з представниками Французької демократичної конфедерації праці (CFDT).

Вона поінформувала своїх співрозмовників про стан справ на ринку праці України у воєнний час та про проблеми, з якими зіштовхнулися у цій сфері наші громадяни, які стали вимушеними переселенцями або втратили роботу через війну.

Представники CFDT висловили захоплення мужністю  та відданою працею українського народу в таких надзвичайно складних умовах і наголосили, що робитимуть усе можливе для допомоги народові України. Вони також повідомили, що французькі профспілки збирають гуманітарну допомогу для українських профспілок, яка буде направлена в Україну до кінця жовтня.

У зустрічах також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народні депутати від партії «Батьківщина» Михайло Волинець, Валерій Дубіль і Віталій Данілов.

Нагадаємо, 26-30 вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву, Париж та Варшаву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями та біженцями з України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова