Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

Сьогодні, 25 лютого, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Вони обговорили ситуацію з проведенням реформ в Україні, зокрема у сфері правосуддя, в економічному та соціальному секторах, у сфері державного управління та децентралізації. Йшлося також про питання співробітництва між Україною та Великою Британією, яка цього року головує у Великій сімці.

Юлія Тимошенко поділилася з Меліндою Сіммонс своїм баченням  проведення реальних реформ та наголосила на необхідності надання їм справжнього стратегічного характеру.

Окрему увагу співрозмовниці приділили ситуації на Сході нашої держави та питанням, пов’язаним із анексією АР Крим.

У цьому зв’язку Посол наголосила, що Британія підтримує суверенітет і територіальну цілісність України та нагадала, що після виходу з ЄС Велика Британія запровадила всі санкції, які діяли в межах Європейського Союзу.

У свою чергу Юлія Тимошенко подякувала Великій Британії за підтримку України та допомогу, яку вона надає нашому народові.

Окремо йшлося про боротьбу з наслідками пандемії Covid-19 та ситуацію з вакцинацією наших громадян від цієї вірусної хвороби.

У зустрічі також  взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря та Радниця з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Кейт Дейвенпорт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова