Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

У четвер, 12 березня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в державі та питання співпраці між Україною та Великою Британією.

Йшлося також про ситуацію на Сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму. Зокрема, про захист прав і свобод громадян України, які залишилися на цих територіях, та внутрішньо переміщених осіб.

У ході розмови Посол зауважила, що Велика Британія підтримувала і надалі підтримуватиме незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Окремо сторони обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу у світі та в Україні. Юлія Тимошенко наголосила на важливості комунікації всередині суспільства в нашій державі та з іншими країнами та висловила своє бачення першочергових кроків, які необхідно вжити, щоб стримати поширення цієї хвороби.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова