Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен.

«Мені дуже приємно зустрітися зі щирим другом України. На чолі дипломатичної місії Німеччини в Україні Ви робили усе можливе для підтримки нашої держави у найскладніший час для усіх нас», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що цього літа завершується каденція на посаді Посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен. Вона очолює дипломатичну місію з 2019 року.

«На жаль, я не можу залишитися в Україні, яка стала для мене ніби другою батьківщиною, але моє серце завжди залишиться з вами. Я працюю в Києві вже 12 років. Щиро бажаю вам перемоги», – зазначила Посол.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між Україною і Німеччиною, окремо зупинившись на політиці санкцій проти росії та військовій допомозі Україні. Йшлося також про питання європейської перспективи України.

Юлія Тимошенко також подякувала Німеччині   за підтримку Україні та допомогу, яку вона надає нашому народові.

Своєю чергою Посол наголосила, що Німеччина підтримувала і буде надалі підтримувати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

«Німеччина була, є і буде надалі надійним партнером України. Моя країна черпає натхнення у  мужнього народу незламної країни. Ви захищаєте  свою державу і тим самим захищаєте решту Європи», – підкреслила Анка Фельдгузен.

У зустрічі також брав участь Заступник голови Партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова