Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Італії

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із новопризначеним Послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо.

«Я вітаю Вас із цим призначенням та хотіла б використати цю можливість, щоб подякувати Італії та ЄС за допомогу, яку вони надають Україні», – наголосила Юлія Тимошенко.

У свою чергу, Посол Італії подякував лідеру «Батьківщини» за можливість зустрітися та наголосив, що для нього «дуже важливо почути про ситуацію в Україні від неї».

Сторони обговорили  політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, зокрема земельну реформу,  і питання співробітництва між Італією та Україною.

У цьому зв’язку Посол наголосив, що Італія підтримувала та підтримуватиме незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Окремо йшлося про боротьбу з наслідниками пандемії COVID-19 та ситуацію з вакцинацією наших громадян від цієї вірусної хвороби.

У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Нагадаємо, наразі Італія головує у Великій двадцятці, або G-20 (формальніше – Група Двадцяти Міністрів Фінансів та Керівників Центральних Банків), що є групою міністрів фінансів та керівників центральних банків 20 економік: 19 з найбільших економік світу та Європейського Союзу).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова