Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Іспанії

Сьогодні лідер Партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Іспанії в Україні Рікардо Лопесом-Аранда Хагу.

«Я дуже рада з Вами познайомитися. Треба бути мужньою людиною, щоб перебувати у цей час в Україні», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Ми щиро дякуємо за зустріч. Мені легко бути мужнім. Щоб бути тут, мені достатньо мати мужність звичайних українців», – відповів Посол.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії  проти нашої держави, та відносини між Україною й Іспанією, яка з липня 2023 року головуватиме в ЄС, окремо зупинившись на політиці санкцій проти росії та військовій допомозі Україні.

Юлія Тимошенко подякувала Іспанії за підтримку України та допомогу, яку вона надає нашому народові.

“Ми безмежно вдячні за вашу допомогу. Коли ви головуватимете в ЄС, то ми знатимемо, що на чолі ЄС буде справжній послідовний друг України», – наголосила вона.

За словами Посла, «високопосадовці Іспанії відвідують Україну, щоб продемонструвати солідарність та присутність в Україні».

Він також підкреслив, що «за весь час свого існування Іспанія нікому не надавала такої гуманітарної допомоги, яку вона надала Україні – 37 млн євро. В Іспанії перебуває понад 170 тисяч біженців з України, яким ми радо допомагаємо. Ми збільшуємо і нашу військову допомогу».

«Для нас честь бути друзями України. Ми будемо допомагати вам на нашому спільному шляху до перемоги. Ми зробимо все можливе, щоб пришвидшити ваш шлях до ЄС», – сказав Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

У зустрічі також  брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова