Юлія Тимошенко зустрілася з міністром закордонних справ Литви

У четвер, 21 червня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також євроінтеграційні прагнення нашої держави і питання двостороннього співробітництва між Україною та Литвою.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко детально поінформувала Лінаса Лінкявічуса про виклики, які стоять перед нашою державою, та повідомила про нову ініціативу партії «Батьківщина»  розробити стратегічну програму «Новий курс України» спільно з експертами, фахівцями, відповідальними лідерами, представниками громадянського суспільства та бізнесу.

«На жаль, сьогодні Україна стоїть на межі саморуйнації. Тому ми запропонували спільними зусиллями відкрито і публічно розробити стратегічний план розвитку нашої держави «Новий курс України». Ми хочемо побудувати сильну, незалежну, європейську країну з чистого аркуша разом з нашими громадянами», – сказала вона.

Йшлося також про ситуацію на Сході України та питання щодо захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб і усіх громадян України, які постраждали та страждають в результаті війни на Донбасі.

«Ми намагаємося зробити для України все можливе, а не лише співчувати. Але, незважаючи на всі наші зусилля, сьогодні, у 21 сторіччі, у центрі Європи йде війна», – наголосив міністр закордонних справ Литви.

Він повідомив, що 22 червня відвідає Луганську область для ознайомлення з ситуацією в цьому регіоні: «Я завтра поїду до Луганської області. Дуже важливо поговорити напряму з людьми, які там мешкають. Більшість з них відчувають себе покинутими».

Юлія Тимошенко подякувала Литві за принципову позицію щодо підтримки України, щодо захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Вона також наголосила на необхідності збереження і посилення санкцій проти Росії та закликала не забувати про анексований Крим.

«Ви непохитно стоїте на захисті нашої держави. Ми щиро вдячні вам за це», – сказала лідер «Батьківщини».

Окрім того, особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади та зміцненню антикорупційних органів у нашій державі.

У зустрічі також брали участь  Посол Литви в Україні Марюс Януконіс та  народний депутат України, колишній міністр закордонних справ України Борис Тарасюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова