Юлія Тимошенко зустрілася з координатором програми Європарламенту з підвищення інституційної спроможності ВРУ

Сьогодні, 12 липня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з координатором програми Європейського парламенту з підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, колишнім Президентом Європейського парламенту Петом Коксом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави. Йшлося також про питання міжпарламентського співробітництва та інституційну реформу парламенту України у рамках продовження Діалогів Жана Моне.

У цьому звʼязку співрозмовники наголосили на важливості зміцнення парламентаризму, дотримання демократичних норм і процедур, пошуку консенсусу та ролі вільних ЗМІ в Україні.

Юлія Тимошенко подякувала Пету Коксу за щиру допомогу Україні та її народу та запевнила, що фракція «Батьківщина» відкрита до подальшої плідної співпраці.

У свою чергу Пет Кокс зазначив, що високо цінує активну участь «Батьківщини» у зустрічах у форматі Діалогів Жана Моне, зокрема у 8-му Діалозі Жана Моне, який відбувся у квітні 2023 року в Любліні, та підкреслив, що Європарламент готовий і надалі допомагати Україні на шляху реформ, зокрема щодо підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України.

У зустрічі також взяв участь  заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова