Юлія Тимошенко зустрілася з керівником програми Європарламенту Петом Коксом

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з керівником програми Європейського парламенту з підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, колишнім Президентом Європарламенту Петом Коксом.

Сторони обговорили питання міжпарламентського співробітництва та поточну політичну ситуацію в Україні.

Пет Кокс повідомив про результати співпраці щодо підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України та запевнив, що Європейський парламент готовий і надалі допомагати Україні на шляху реформ.

_APX2112

Юлія Тимошенко подякувала за щиру допомогу Україні та її народу і наголосила, що фракція «Батьківщина» і надалі відкрита до плідної співпраці.

«Ваша робота є дуже важливою. Я вірю, що завдяки Вашим зусиллям можливо змінити ефективність роботи парламенту у кращому напрямку», – сказала вона.

_APX2129

Лідер партії додала: «Але сьогодні проведення будь-яких реформ є важким завданням через дуже складну політичну ситуацію. Так, президент перебирає на себе усі можливі повноваження, продовжується використання політики для вирішення приватних інтересів, включаючи голосування таких питань у ВРУ».

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко наголосила на важливості посилення ролі демократичної опозиції у парламенті.

Зокрема, дуже важливо, щоб Рахункова палата України формувалася з представників опозиції, а ЦВК – з незалежних від влади членів, був призначений парламентом незалежний аудитор НАБУ, було ухвалено законопроект про тимчасові слідчі комісії ВРУ, обрано незалежного омбудсмена.

_APX2176

«Це останній шанс зупинити масштабну корупцію, яка сьогодні загрожує існуванню нашої держави», – вважає політик.

У зустрічі також взяв участь голова Комітету ВРУ з прав людини, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря, голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, заступник голови фракції «Батьківщина» у ВРУ Сергій Соболєв та Директор НДІ в Україні Мері О’Хейген.

_APX2010

Зустріч відбулася в рамках виконання Меморандум про взаєморозуміння між Верховною Радою України та Європейським Парламентом про спільні рамки парламентської підтримки та підвищення інституційної спроможності.

Фотогалерею можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова