Юлія Тимошенко зустрілася з Головою Мюнхенської безпекової конференції

В рамках участі у Форумі Міжнародного демократичного союзу у Берліні лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою Мюнхенської безпекової конференції Крістофером Хойзгеном.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між Україною та країнами ЄС.

«Ми щиро вдячні ЄС за підтримку та солідарність у цей історичний час для нашої держави. Те, про що ще чотири місяці тому ми не могли навіть мріяти, стало реальністю: Україна – кандидат у члени ЄС. Я впевнена, що разом ми зможемо побороти це зло – путінський режим. І у нашому спільному домі, Європі, знову запанує мир», – наголосила Юлія Тимошенко.

У зв’язку з жахливим терором кремля у Кременчуці політик закликала демократичний світ до негайного надання потрібної Україні сучасної зброї, введення пекельних санкцій та притягнення винних до невідворотної відповідальності.

У свою чергу Крістофер Хойзген висловив співчуття українцям щодо ракетного удару по Кременчуку та наголосив на підтримці суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України, підкресливши, що весь демократичний світ перебуває з нашою державою та народом у цей важкий час, коли українці  борються не тільки за свою свободу, а й за демократичне майбутнє усієї Європи.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший Заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Нагадаємо, 26-29 червня Міжнародний демократичний союз (МДС) після більш ніж двох років заходів online проводить Форум МДС у Берліні. Основна увага цьогорічного форуму, у якому беруть участь законодавці, партійні керівники та лідери думок, лідери членів Союзу з усього світу, – геополітичні зміни, спричинені нападом Росії.

Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80 консервативних та християнсько-демократичних партій та їхніх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з понад 60 країн усіх континентів світу. МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, на якому політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії по всьому світу. Цей Союз у 1983 році заснували такі визначні політики, як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова