Юлія Тимошенко зустрілася з Генеральним секретарем Європарламенту

Сьогодні, 21 вересня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Генеральним секретарем Європейського парламенту Клаусом Велле.

«Дякую за Вашу мужність. Дякую за те, що Ви приїхали до України. Дякую за Вашу солідарність і за те, що Ви зробили в Європарламенті та ЄС, щоб Україна отримала таку потужну підтримку. І зараз ця підтримка все сильнішою й сильнішою», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Я вважаю, що якщо росія переможе, то наша свобода й демократія будуть під загрозою. Якщо Україна виграє, то росія не зможе залишатися імперією, і війна не пошириться на всю Європу. Перемога України стане нашою спільною перемогою», – зазначив Клаус Велле.

Юлія Тимошенко висловила впевненість, що українська армія розіб’є росію на полі бою в нашій державі, Україна поверне всі захоплені путіним території, і мир знову запанує в Європі.

Сторони також обговорили ситуацію, яка склалася в Україні та Європі через війну росії проти нашої держави.

Окремо йшлося про питання парламентської реформи та  міжпарламентського співробітництва. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко та Клаус Велле обмінялися думками щодо досягнень місії Кокса з реформування роботи ВРУ та можливості відновлення її роботи в Україні.

У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник Голови  Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова