Юлія Тимошенко зустрілася з Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Global Union

Сьогодні в рамках робочого візиту до Женеви Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Global Union Атле Хоє.

Йшлося про соціальну та гуманітарну ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко та Атле Хоє обговорили співпрацю у наданні гуманітарної допомоги народу України, відповідно до потреб у цій сфері.

«В цей нелегкий час для українців ви продовжуєте допомагати нашому народові. Ми щиро вдячні вам за турботу. На жаль, через злочинні дії кремля все більше і більше людей потребують такої підтримки», – наголосила Юлія Тимошенко.

Своєю чергою Атле Хоє запевнив, що його організація продовжить допомагати тим українцям, які цього потребують.

«У цей час усі небайдужі мають бути разом з вами. Народ України захищає демократичний світ, і ніхто не має залишатися осторонь», – сказав він.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, народний депутат від партії «Батьківщина» Михайло Волинець та заступник Генерального секретаря IndustriALL Global Union Кемал Озкан.

24-26 січня вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова