Юлія Тимошенко зустрілася з Гендиректором МОП

Сьогодні в рамках робочого візиту до Женеви Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним директором Міжнародної організації праці Гільбером Фоссун Унгбо.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через агресію кремля проти нашої держави.

Гільбер Фоссун Унгбо висловив підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України й підкреслив, що МОП готова надавати українцям усю необхідну допомогу.

Своєю чергою Юлія Тимошенко подякувала МОП за підтримку та солідарність.

«Ми щиро вдячні МОП та усьому вільному світу. Ми хочемо бути вільними й незалежними. Ми обов‘язково виграємо цю війну. Це буде наша спільна перемога – перемога усього вільного світу», – сказала лідер партії.

Йшлося також про наслідки цієї війни для економіки України та реформи, які наша держава проводить на ринку праці. Сторони приділили окрему увагу гармонізації трудового законодавства України до стандартів МОП в рамках майбутніх передвступних переговорів між Україною та ЄС

У цьому зв’язку Юлія Тимошенко наголосила, що «усі реформи у цій галузі повинні відповідати міжнародними трудовими стандартами та забезпечувати дотримання прав працюючих людей».

Гільбер Фоссун Унгбо також повідомив про намір у найближчому майбутньому – вже цього року – відкрити офіс МОП у Києві.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат від «Батьківщини» Михайло Волинець.

24-26 січня вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова