Юлія Тимошенко зустрілася з філософом Френсісом Фукуямою

Сьогодні, 5 липня, в рамках участі у 26-му Щорічному урядовому круглому столі «The Economist» в Афінах лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілась з американським політологом та філософом, професором Стенфордського університету Френсісом Фукуямою.

Юлія Тимошенко подякувала професору за чітку позицію на підтримку нашої країни у війні з росією та наголосила на важливості спільної перемоги вільного світу над кремлем на полі бою в Україні.

«Сьогодні Україна бореться не лише за власний суверенітет і незалежність, вона стоїть на захисті всіх демократичних країн. Україна – сильна нація, побудована на ідеях демократії та свободи, набагато більше, ніж просто країна, що розташована на краю Європи. Величезна перевага для українців у моральних принципах. Якщо рівень підтримки Заходу зросте, то путін може зазнати принизливої поразки. Лише військова поразка росіян може довести цю війну до кінця на прийнятних для України умовах», – наголосив Френсіс Фукуяма.

Сторони також обмінялися думками щодо пріоритетів післявоєнного розвитку демократичних інституцій, посилення підзвітності уряду та зміцнення ролі громадянського суспільства.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова