Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Сьогодні в рамках участі у конференції  «The Economist» лідер Партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з колишнім Генеральним секретарем НАТО, ексміністром оборони Великої Британії Лордом Джорджем Робертсоном.

Йшлося про безпекову ситуацію в Європі, військову допомогу нашій державі та євроатлантичні прагнення України.

«Захищаючи свою країну, українці захищають всіх нас. путін дав нам чітко зрозуміти, що він воює не лише з Україною, а й з усім заходом. Наш обов‘язок – допомогти українцям виграти у цій війні», – наголосив Лорд Робертсон.

Юлія Тимошенко подякувала Британії за допомогу українцям та закликала збільшити і прискорити надання Україні усіх видів необхідного озброєння. Вона також наголосила, що Україна виборола своє право бути повноправним членом НАТО та ЄС.

«Аргументи про те, що це може «спровокувати росію» або про те, що Україна нібито «ще недостатньо готова», віджили своє. Сьогодні Україна посилює, а не послаблює безпеку не лише  Румунії, Польщі, Балтійських країн, але й НАТО», – сказала Юлія Тимошенко.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

15-16 березня Юлія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Румунії для участі у конференції «The Economist», у якій беруть участь Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке, Міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску, депутати Парламенту Румунії, інші високопоставлені посадовці і видатні представники зі сфери політики, бізнесу та європейських і міжнародних інституцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова