Юлія Тимошенко зустрілася з екс-президентом Європарламенту Петом Коксом

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з координатором програми Європейського Парламенту з підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, колишнім Президентом Європейського Парламенту Петом Коксом.

Сторони обговорили питання міжпарламентського співробітництва та поточну політичну ситуацію в Україні.

Пет Кокс запевнив, що Європейський парламент готовий і надалі допомагати Україні на шляху реформ, зокрема щодо підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України.

кокс тимошенко

Юлія Тимошенко подякувала за щиру допомогу Україні та її народу і наголосила, що фракція «Батьківщина» відкрита до подальшої плідної співпраці.

«Сьогодні з вашою допомогою у нас є унікальний шанс реформувати український парламент, але при цьому має бути дотриманий баланс між правами коаліції та опозиції, який, на жаль, відсутній сьогодні», – сказала вона.

Крім того, лідер «Батьківщини» звернула увагу свого співрозмовника на тотальне невиконання регламенту ВРУ, що призводить до прийняття законів низької якості.

«Грубе порушення регламенту стало нормою парламентського життя. Якщо такі дії залишаться безкарними, то ніякі реформи працювати не будуть», – наголосила Юлія Тимошенко.

У зустрічі також взяв участь голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова