Юлія Тимошенко зустрілася з екс-Генсеком НАТО

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з екс-Генсеком НАТО та прем‘єр-міністром Данії Андерсом Фог Расмуссеном.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема військову агресію Росії, європейські  та євроатлантичні прагнення нашої держави.

Юлія Тимошенко наголосила, що наближення та вступ України до ЄС і НАТО є стратегічним напрямком, який вона підтримує багато років, та для досягнення якого буде активізовано зусилля після президентських виборів.

«Ми щиро вдячні НАТО за допомогу нашій державі у ці складні часи», – сказала вона.

«Я дякую Вам, що Ви виступаєте на підтримку європейських та євроатлантичних прагнень України та робите усе можливе для цього», – наголосив Андерс Фог Расмуссен.

Окрім того, сторони обговорили необхідні перетворення, які варто провести в Україні після президентських виборів, та нагальну потребу реальної дієвої боротьби з корупцією.

«Зараз в нашій державі склалася жахлива ситуація. Корупція у вищих ешелонах влади, з якою проводиться боротьба лише «гаслами». У нас не існує системи балансів і противаг, не існує системи правосуддя, відсутній реальний контроль за владою, надзвичайно слабке самоврядування та багато іншого», – пояснила Тимошенко.

У зустрічі, яка відбулася в рамках участі Юлії Тимошенко у 15-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього» проходить у Києві 13-15 вересня 2018 року. У зустрічі беруть участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

Дискусії фокусуватимуться на майбутньому – на вирішальних змінах, які матимуть значний вплив на всі аспекти життя. Особливу увагу буде приділено наслідкам новітніх загроз для України. Також у фокусі – виклики, із якими стикається Україна на шляху свого розвитку, зокрема обговорення торкнуться майбутніх президентських та парламентських виборів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова