Юлія Тимошенко зустрілася з директором НДІ в Україні

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з новопризначеним Директором Національного демократичного інституту (США) в Україні Марчіном Валецкі.

«Я зараз повернувся в Україну і дуже радий бути з вами у цей складний час. Дуже сподіваюся, що зможу бути корисним вашій країні. Україна – надзвичайно важлива країна для усього світу. Ви всіх нас захищаєте. Ми вас дуже поважаємо та захоплюємося вашою мужністю. Моє серце з Україною», – наголосив Марчін Валецкі.

«Ви – дуже мужня людина, Ви приїхали до України у самий розпал війни. Ми вдячні за Вашу допомогу і підтримку», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що народ України хоче бути вільним та незалежним і обов’язково переможемо у цій війні.

«Це буде наша спільна перемога – перемога усього демократичного світу», – додала лідер «Батьківщини».

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між Україною і США, окремо зупинившись на політиці санкцій США проти росії та допомозі нашій державі.

Йшлося також про реалізацію програм НДІ в Україні та проведення реформ в нашій державі. У цьому зв‘язку сторони домовилися про посилення двосторонньої співпраці.

«Я погоджуюся з Вами, Юліє, нам потрібно виграти не тільки війну, а й мир та демократію», – сказав Директор НДІ.

У зустрічі також брали участь перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко та  заступник Голови партії, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова