Юлія Тимошенко зустрілася з депутатами парламенту Чехії

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з депутатами парламенту Чеської Республіки, членами Партії TOP 09 Ондржеєм Коларом та Матеєм Ондржеєм Гавелом.


«Дякую, що ви приїхали до нас саме напередодні річниці повномасштабного вторгнення росії та привезли допомогу для українців», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Це мужній крок. Ви є першою делегацією партій Європейської народної партії, яка приїхала до України в рамках ініціативи «Зима солідарності», – додала лідер «Батьківщини».


«Для нас велика честь бути тут.  Для нас велика честь побачити на власні очі те, що відбувається в Україні. Ми були шоковані нападом і ми шоковані тим, що робить російська армія в Україні. Для усієї Європи ви є прикладом. Ви доводите, що свободу і демократію треба захищати», – сказав Ондржей Колар.

«Наш візит – це акт солідарності. Ми маємо вам допомогти. Сподіваюся, що те, що ми привезли допоможе людям в Україні», – зазначив він.

У зустрічі також брали участь перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко, заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря та народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.

Довідково: 11 червня 2009 року Карел Шварценберг (відомий як голова МЗС, щирий друг України) і Мирослав Калоусек заснували нову консервативну партію під назвою TOP 09.

Партія, як і «Батьківщина», є членом Європейської народної партії та Міжнародного демократичного союзу.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті. Наприкінці минулого року ЄНП розпочала ініціативу «Зима солідарності» з допомоги українцям під час зими.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова