Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією Європарламентарів-членів ЄНП

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з делегацією депутатів Європарламенту, членів Європейської народної партії (ЄНП) на чолі з Президентом ЄНП, Головою групи ЄНП у Європейському парламенті Манфредом Вебером.

«Вітаю вас у Києві та дякую за такий сміливий крок. Цим ви демонструєте солідарність та підтримку народу України у цей час викликів», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» поінформувала делегацію ЄНП про розвиток подій в Україні через війну росії проти нашої держави. Особливу увагу було приділено гуманітарній складовій та допомозі, якої потребують постраждалі українці.

Окрім того, йшлося про євроінтеграційні прагнення України – прискорений вступ до ЄС та співпрацю між «Батьківщиною» і ЄНП.

«Ми захоплюємося мужністю та відвагою українців. Ви захищаєте  нашу свободу та демократичні цінності. Ціною власного життя ви довели, що місце України в Європі, в ЄС», – наголосив Манфред Вебер.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк, заступники Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко та Сергій Власенко.

До складу делегації ЄНП, яка відвідує Україну 27 лютого – 1 березня, входять Манфред Вебер, депутат Європарламенту, Німеччина, Президент Європейської народної партії (ЄНП), Голова Групи ЄНП, Раса Юкнявічене, депутат Європарламенту, Литва, Віцеголова Групи ЄНП з питань зовнішньої політики Союзу, колишній Міністр оборони, Естебан Гонасалес Понс, депутат Європарламенту, Іспанія, Віцепрезидент ЄНП, Віцеголова Групи ЄНП, Паоло Гангел, депутат Європарламенту, Португалія, Віцепрезидент ЄНП, Віцеголова Групи ЄНП з питань юридичних та внутрішніх справ Союзу, Міхаель Галер, депутат Європарламенту, Німеччина, Доповідач Європейського Парламенту по Україні, Координатор Групи ЄНП із закордонних справ, Андрюс Кубілюс, депутат Європарламенту, Литва, Співголова ПА ЄВРОНЕСТ, Доповідач Європейського Парламенту по росії, засновник мережі «United for Ukraine», колишній прем’єр-міністр Литви, Сандра Калнієте, депутат Європарламенту, Латвія, Доповідач Європейського Парламенту з торгівлі з Україною та іноземного втручання й дезінформації, колишній єврокомісар, колишній міністр закордонних справ, Маріан-Жан Марінеску, депутат Європарламенту, Румунія, Координатор Групи ЄНП з питань транспорту і туризму, Доповідач Європейського Парламенту з ініціативи «Шляхи солідарності», Шон Келлі, депутат Європарламенту, Ірландія, Голова ірландської делегації в Групі ЄНП та Паоло Аллі, Італія, голова партії «Alternativa Popolare», Генеральний секретар Фонду де Гаспері, колишній президент ПА НАТО

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова