Юлія Тимошенко зустрілася із президентом Національного демократичного інституту

У межах робочого візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Національного демократичного інституту (NDI) Дереком Мітчелом.

Голова партії «Батьківщина» детально поінформувала свого співрозмовника про безпекову ситуацію, насамперед, ескалацію війни Росії проти України, а також політичну та соціально-економічну ситуації в Україні. Сторони наголосили на необхідності негайного звільнення захоплених Росією моряків і суден та закликали до посилення санкцій проти країни-агресора.

Йшлося також про підготовку до президентських виборів наступного року в Україні.  Президент NDI заявив про неприпустимість втручання та впливу на вибори. Він наголосив, що вибори мають відбутися відповідно до світових демократичних стандартів.

Юлія Тимошенко подякувала Національному  демократичному  інституту за багаторічну підтримку України на шляху до демократичних реформ та прагнення нашої країни побудувати ближчі відносини із Заходом. Йдеться про проведення навчань для членів політичних партій та молодіжних активістів, залучення жінок до участі у політичній діяльності та допомогу громадянському суспільству.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова