Юлія Тимошенко: Змінити ситуацію в країні на краще можна вже за два тижні – якщо змінити курс

Для «Батьківщини» інтереси країни й людей є важливішими за політичні розрахунки. Саме тому ми надаємо свої пропозиції – як знизити тарифи та захистити людей швидко та ефективно. Але очевидно, що є великі проблеми з компетентністю нинішніх урядовців.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Складається враження, що до влади прийшли діти, які не усвідомлюють, що їм потрібно робити та як діяти на кожному кроці. Бо перше, що вони мали б зробити – реструктуризувати всі борги України, а не примножувати їх. Вони ж, навпаки, пішли строго в примноження боргів, під кредити, які вбивають країну, беруть на себе зобов’язання які вбивають країну. Бо не розуміють, що роблять», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що вона спільно з командою пропонує альтернативну стратегію дій.

«Ми подаємо законопроєкти, подаємо розрахунки, бо ми точно знаємо, що робити. Змінити ситуацію в країні на краще можна вже за два тижні», – зазначила Юлія Тимошенко.

«Очевидно, що у Верховній Раді потрібно збирати максимальну більшість, видаляти некомпетентних людей, якими по суті сьогодні є уряд, і потрібно призначати уряд «вовкодавів», які зможуть зараз взяти й вивернути курс з того піке, в якому сьогодні опинилася країна», – наголосила Голова «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова