Юлія Тимошенко: Земля продається без правил, а інформація про угоди купівлі-продажу – приховується  

Обіцяної владою прозорості у запровадженні так званого «ринку землі» немає. Чорноземи продаються повним ходом, але вся інформація про ціни, продавців і покупців утаємничується.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «НАШ».

На її переконання, так влада приховує схеми, якими вводить в оману українців, які продають свої паї.

«Ніхто не розуміє, які правила і порядки так званого «ринку землі», але продається все повним ходом. За 7 днів укладено 322 угоди – без нотаріусів, без правил. І я вирішила розібратися, що це за угоди: хто продав, хто купив, за якою ціною. Сайт Міністерства аграрної політики майже не функціонує. Ми перевірили всі носії Держгеокадастру – немає цих 322 угод, вся інформація закрита», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона запевнила, що найближчими днями буде підготовлено депутатський запит, щоб дізнатися зміст цих 322 угод купівлі-продажу земельних ділянок, а потім повідомити про це людям.

«Жодної прозорості, яку обіцяв  прем’єр-міністр, – немає.  Це свідчить про те, що йде якийсь обман, якого ми не бачимо. Тож я дала команду підготувати депутатський запит для того, щоб подивитися, хто купує, у кого, за скільки. Якщо у людей скуповують за безцінь гектар землі, то ми мусимо повідомити їм про те, що це обман», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що продаючи сільськогосподарську  землю, влада діє проти інтересів та волі народу. Однак команда «Батьківщини» не залишить людей і буде допомагати боротися за чорноземи.

«З цієї п’ятниці ми по всій країні відкриваємо гарячі телефонні лінії – у Києві та в кожній області. Ми будемо просити, щоб люди повідомляли нам, якщо у них відбирають землю, і негайно реагуватимемо на ці випадки», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова