Юлія Тимошенко: Захищати потрібно українських громадян, а не міжнародних спекулянтів

Влада мусить спрямовувати кошти держави на підтримку людей та економіки, а не забирати з казни ледь не останні гроші для сплати боргів. Саме тому реструктуризація та відтермінування державних запозичень – одна з передумов, які допоможуть країні пережити непростий період, пов’язаний з пандемією коронавірусу.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Попередні п’ять років і зараз на українському бюджеті заробляють найбільші відсотки на вкладені гроші за наданими нам кредитами. Таких відсотків не платить взагалі ніхто у світі. Ми ж віддаємо ледь не останні гроші з бюджету, а зовнішнє управління продовжує нас по кредитах роздягати на відсотки, які не під силу нашій країні», – обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана – сьогодні потрібен грамотний переговорний процес щодо відтермінування боргових зобов’язань та рішення, згідно з якими вітчизняні ресурси працюватимуть на користь країни, а не на догоду зовнішнього замовника.

«Батьківщина» обіцяла та готова допомогти захистити країну та людей в цей тяжкий період, пов’язаний з пандемією. Ми готові допомогти робити правильні, успішні та ефективні кроки для такого захисту. Але ми не будемо спільниками для того, щоб на користь великих глобальних спекулятивних фінансових утворень продавалася земля та стратегічна власність, ми проти того, щоб на корупційній основі з доходів бюджету знімалось 120 мільярдів гривень. Ми проти того, щоб перетворювати країну в фінансового наркомана», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова