Юлія Тимошенко запросила молодих лідерів долучитися до Нового курсу

Сьогодні Юлія Тимошенко провела дискусію зі студентами та молодими лідерами України і відповіла на їхні запитання.

Йшлося про ситуацію на Сході, європейські та євроатлантичні прагнення Києва, реформи, необхідні для відродження держави.

Зустріч відбулася під час Форуму молодих лідерів, який проходить в рамках 15-тої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що проблеми, які зараз переживає Україна, є наслідком слабкого управління, корупції та дублювання владних функцій різними інституціями.

Юлія Тимошенко детально поінформувала молодь про стратегічну програму «Новий курс України», розроблену спільно з фахівцями, науковцями, представниками громадянського суспільства та бізнесу.

Окремо Голова партії зупинилася на баченні концепції Нової народної Конституції, яка має бути прийнята на референдумі після президентських виборів.

«Не можна нову Конституцію ухвалювати в кулуарах Верховної Ради, як це було раніше. Тоді ми приречені на провал», – пояснила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також запросила всіх присутніх взять участь у форумі «Новий економічний курс України», який відбудеться 21 вересня у Києві.

Форум молодих лідерів, у якому беруть участь студенти та молоді лідери з усіх регіонів України, – це дискусійний майданчик, де молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності.

З моменту заснування у 2012 році в роботі форуму взяли участь 600 найпрогресивніших молодих українців, які мали можливість обговорити найактуальніші виклики, що стоять перед Україною та світом, з лідерами, експертами, політиками, бізнесменами та громадськими активістами з багатьох країн.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова