Юлія Тимошенко: Замість осуду, треба всім разом витягувати медицину з глибокої кризи

Тотальна руйнація системи охорони здоров’я розпочалася з реформи Супрун-Порошенка, яка сьогодні добиває медицину й пацієнтів. Щоб не бути заручниками чиїхось безглуздих політичних рішень, треба згортати цю реформу і впроваджувати ефективну страхову медицину.

Таке переконання в ефірі «Свободи слова» на ICTV висловила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Ми всі сьогодні в одному човні. Якщо ми не зрозуміємо, що треба системно міняти всю медичну галузь, то в наступну хвилю будь-якої інфекції, ми знову перебуватимемо в абсолютно кризовому стані. Реформа Супрун непрофесійна й помилкова. Треба згортати її і зробити нормальну страхову медицину, яка діє в 99% розвинутих країн світу», – вважає Юлія Тимошенко.

На її переконання, саме президент і прем’єр-міністр мусять взяти на себе відповідальність і переглянути реформу, яка забрала в людей можливість отримувати медичну допомогу.

«Наша команда вважає, що крім страхової медицини, треба повертати санітарно-епідеміологічну службу, відновлювати всю галузеву вертикаль, ставити на ноги медичну освіту та негайно переглядати бюджет. Допоки не будуть закладені гроші на якісне лікування, закупівлю вакцини, гідне фінансування медичного персоналу, наші люди будуть недоліковані і помиратимуть від хвороб, які в сучасному світі виліковні. Треба системно підходити до цього питання та рятувати країну і людей», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова