Юлія Тимошенко: Замість грабунку українців, владі слід системно займатися детінізацією економіки

Зміна податкової системи, деофшоризація, наведення порядку на митниці – ось над цим варто працювати нинішній владі, а не ухвалювати закон про так звану «податкову амністію», що легалізує корупцію та водночас нищить середній клас українців.

Про це Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу «НАШ».

За її словами, 49% всіх економічних обігів в Україні перебуває «у тіні», тому владі треба системно займатися детінізацією економіки.

«В Україні найвищі на європейському континенті податки, тому люди і пішли «в тінь», і звідти не вийдуть, доки не буде змінена податкова система. Треба не ставки знижувати, а базу змінювати. У нашої команди є нова податкова концепція, і там все попунктно прописано», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що команда «Батьківщини» також внесла до парламенту 2 законопроєкти про деофшоризацію, які унеможливлюють будь-які варіанти співпраці з офшорами, однак їх не розглядають. Але найбільше тіньових коштів, як відомо, криється на митниці.

«Нам оголосили список контрабандистів, але вся країна знає, що назвали ті прізвища, які не наближені до влади, а наближені – отримали абсолютно весь простір. Тож за 2 місяці доходи від митних оформлень зменшилися на 2,5 мільярди гривень після того, як зробили гучну піар-кампанію. Це означає, що це не була реальна боротьба з контрабандою», – переконана лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко вважає, що боротьба з контрабандою потребує не інформаційних вибухів, а ефективного професійного підходу.

«Треба програма «Контрабанда стоп», яку ми впроваджували. Ми брали експортну декларацію про те, що ввозиться в Україну, і розмитнювали по цьому документу. Так у нас не буде «сірої» контрабанди зовсім. А чорна контрабанда їде «зеленими дорогами», не через офіційні митні кордони. Тож немає жодної проблеми контролювати кордон, використовуючи сучасну техніку», – підсумувала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова