Юлія Тимошенко: Закрийте небо над Україною!

Для того, щоб вижила Україна й увесь світ, НАТО потрібно закрити небо над країною. Адже загрози, які несуть обстріли наших електростанцій, стосуються всієї Європи.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Пряма атака російської армії на Запорізьку атомну електростанцію, танкові  удари по атомних реакторах – це переддень Судного дня. Всі межі перейдено, всі мости зруйновано. Сьогодні Україна воює за цінності всього людства. Вона воює за кожного з вас. Їй життєво потрібен захист і допомога», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, надзвичайно високу ціну за незакрите небо платять своїми життями й здоров’ям діти й жінки, збільшується кількість сиріт і біженців, зруйнованих шкіл, лікарень і осель.

На переконання лідерки «Батьківщини», зараз не час зволікати, тож діяти потрібно невідкладно, та найкращим проявом підтримки України буде закриття неба.

«У відмові від закриття неба над Україною є дуже уявна межа, яка відділяє турботу про світ від слабодухості. Треба жити по честі, бо сьогодні тим, хто приймає рішення про закриття неба над Україною, – страшно, а завтра вже може просто не бути. Закрийте небо над Україною! Врятуйте Україну і врятуйте Європу!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова