Юлія Тимошенко закликає владу запитати думку українців щодо продажу землі на Всеукраїнському референдумі

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає владу запитати думку українського народу щодо продажу сільськогосподарської землі на Всеукраїнському референдумі.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції в Одесі.

Як зазначила парламентар, згідно з опитуваннями, понад 90% громадян України виступають категорично проти продажу сільськогосподарської землі.

«Якби ми мали президента, гаранта Конституції, розуміючи положення Конституції – «земля – це власність українського народу», він би своїм указом оголосив про референдум. Він запитав би у людей, чи хочуть вони цього. Для цього Порошенку потрібно поставити один підпис!» – повідомила  Юлія Тимошенко.

Водночас, за словами лідера «Батьківщини», замість одного підпису під указом про референдум потрібно зібрати 3 млн. підписи громадян і пройти всі перешкоди, які чинить найбільший латифундист країни, президент, та його оточення.

Політик також розповіла про проведення зборів ініціативної групи щодо проведення Всеукраїнського  референдуму за народною ініціативою та повідомила, що сьогодні команда «Батьківщини» спільно з Асоціацією фермерів та землевласників передає до Центральної виборчої комісії документи про склад ініціативної групи щодо проведення референдуму: «У ці хвилини комісія приймає ці документи».

Окрім того, Юлія Тимошенко повідомила, що на членів ЦВК розпочався шалений тиск з боку Адміністрації Президента, «навіть до залякування кримінальними справами та ув’язненням, з метою недопущення оголошення про проведення референдуму».

У зв’язку з цим, на переконання народного депутата, сьогодні всі патріоти мають об’єднатися, оскільки вже після травневих свят влада готується внести до парламенту відповідний законопроект про продаж сільськогосподарської землі, що стане найбільшою аферою за всі роки незалежності України.

Вона переконана, що в ситуації, коли селяни доведені до межі і готові продавати землю за копійки, за 700-800 дол. за гектар, допустити продаж землі категорично не можна.

«За такої глибоко корумпованої влади, яка працює без правил і яка зайшла вже за всі червоні лінії, віддавати право торгувати українською землею – це загальнонаціональне безумством! За  три останні роки панування так званих «демократів» у деяких родинах, які представляють аграрну мафію вже накопичено мільйони гектарів землі. І саме зараз їм потрібно її узаконити – ухвалити закон про її. У нас хочуть просто забрати за безцінь останнє!» – заявила Тимошенко та закликала всі політичні сили об’єднатися навколо питання захисту рідної землі.

Насамкінець лідер «Батьківщини» оприлюднила дані останніх соціологічних досліджень, за якими довіра громадян до президента становить 3%, до уряду – 2%, довіра до Верховної Ради – 1%.

«Це називається: три, два, один, пуск. Це означає, що всі вони вже перебувають на виході і українське суспільство вже ніколи їх не обере, бо те, що вони зробили за останні три роки з Україною, не вдавалося зробити жодному попередньому режиму», – заявила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова