Юлія Тимошенко закликала вільний світ не піддаватися на ядерний шантаж путіна

Вільний демократичний світ в жодному разі не повинен піддаватися на ядерний шантаж путіна і не йти на жодні поступки.

До цього закликала Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час публічного семінару на тему: «Згортання авторитаризму», що відбувся у Гданську (Польща).

«Категорично не можна піддаватися і йти на жодні поступки через ядерний шантаж путіна. Зло розуміє тільки силу, а не умиротворення. Вільний світ має дати жорстку відповідь на ядерний шантаж. Це кінець режиму путіна, трагічні наслідки для нього. Сьогодні існує тільки біле та чорне. В боротьбі за свободу не може бути компромісів з тим, що заважає свободі», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона також наголосила, що війна, яка йде в Україні, – це не війна за територію, це війна за свободу та світовий устрій.

«Той, хто виграє у цій війні, писатиме нові правила світового порядку. Я вірю, що переможе Україна, переможе вільний світ. І наш світовий порядок базуватиметься на нормах міжнародного права та демократичних цінностях. Це буде наша спільна перемога, перемога вільного світу над злом», – сказала політик.

Лідерка «Батьківщини» закликала народи, які живуть в авторитарних режимах, скористатися історичним моментом і боротися проти диктаторів.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб опозиція в цих країнах підняла голову і скинула диктаторів. Я вірю, що це можливо», – підкреслила Юлія Тимошенко.

21-23 червня 2023 року Європейський центр Солідарності (ЄЦС) та Фонд Брентхерста, що створений для зміцнення економічних показників у Африці, проводив публічний семінар на тему: «Згортання авторитаризму».

Ця подія відбувалася на історичній Гданській корабельні, де за радянських часів стався перелам у боротьбі проти авторитарного правління у Східній Європі.

У семінарі брали участь колишній Президент Польщі й лідер руху «Солідарність» Лех Валенса, Директор Фонду Брентхерста Грег Міллс, провідні лідери африканської опозиції й лідери з Польщі і Балтійських країн, які живуть у тіні російського вторгнення в Україну.

«Батьківщину» на семінарі також представляв заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Метою цього заходу було проаналізувати й зрозуміти теперішній підйом авторитарних лідерів завдяки мобілізації популізму для підриву демократичних практик, а також обговорити, як можна захистити та зміцнити демократію, підзвітність і волю народу. На порядку денному ключовою темою була війна росії проти України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова