Юлія Тимошенко закликала українських політиків більше довіряти один одному та співпрацювати

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала українських політиків більше любити один одного, більше довіряти і більше співпрацювати.

Про це вона заявила сьогодні під час Шостого національного молитовного сніданку.

«Сьогодні знаковий день, тому що всі ми, не залежно від того, до якої конфесії належимо, зібралися в цьому залі, щоб сказати слова любові до Бога, до людей, один до одного. Це той єдиний шлях, який веде до храму», – зазначила політик.

Лідер «Батьківщини» розпочала свій виступ вшануванням пам’яті Архиєпископа-емерита Української Греко-Католицької Церкви  Любомира Гузара.

«Країна втратила людину, яка є одним з духовних батьків нації, патріотом України. Він був серцем України і його голос завжди звучав як голос правди. Світла пам’ять йому, він  завжди буде в наших серцях. Він завжди буде з Україною», – сказала Юлія Тимошенко.

Парламентар також подякувала всім організаторам цього сніданку.

_APX8648

Окрім того, вона згадала у своєму виступі легендарного  Дага Коула,  оранізатора багатьох духовних сніданків, який відвідав усі куточки Землі з місією мирити людей, єднати народи, єднати лідерів.

За словами Тимошенко, за своє життя ця людина виписала з усіх книг з усіх релігій слова про важливість любові один до одного,  до Бога і до людей.

«Ми можемо говорити красиві слова з трибуни, можемо бути прекрасними мирними і лагідними на молитовних сніданках, але якщо ми не будемо жити, люблячи Бога, люблячи людей, то тоді багато чого не варте нічого», – заявила лідер «Батьківщини».

Політик повідомила, що сьогодні на молитовному сніданку з нею поряд за столом сидить Михайло Красильников,  дитина командира батальйону, який зараз на передовій і який всі ці роки в гарячих точках. Батько Михайла живий, але тих, хто воював з ним, вже нема на цьому світі.

Юлія Тимошенко наголосила, що в той час, коли частина України живе мирно, наші герої віддають своє життя, здоров’я, всі сили і можливості, «а ми живемо в мирній частині і  маємо постійно думати про те, які жертви приносять там і що ми робимо тут».

_APX7916

«Ми маємо бути варті і усвідомлені місії нашого покоління, яке зобов’язане зберегти Україну, поставити її на ноги і дати їй такий шлях, який вже ніхто ніколи не зможе коливати», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко закликала політиків до примирення та подала власний приклад, потиснувши руку лідеру фракції БПП Артуру Герасимову, з яким у неї цього тижня відбувся гострий ефір на телеканалі «NewsOne».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова