Юлія Тимошенко закликала українців об’єднатися заради миру та відродження України

Нова влада має об’єднати Україну та діяти за чітко визначеним планом, що виведе нашу країну з епохи руїн в епоху відродження та становлення.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу у Чернігові, де вона перебувала в межах всеукраїнського передвиборного туру.

«Доки нас роз’єднуватимуть за політичними, мовними чи релігійними ознаками, доти країну розриватимуть і створюватимуть умови для подальшої окупації», – застерегла лідер «Батьківщини».

Вона наголосила на тому, що політики мають бути прикладом такого об’єднання і згадала рішення Сергія Тарути підтримати її кандидатуру, адже «він також сподівається, що ми зможемо повернути мир, щастя в оселі та об’єднати українців».

Юлія Тимошенко переконана: для того щоб провести зміни, новій владі треба повернути довіру людей. Саме тому, за її словами, вона підписала письмове зобов’язання кандидата у Президенти перед кожним громадянином України. У цьому документі чітко визначено перелік конкретних кроків, які лідер «Батьківщини» втілить в життя після перемоги на виборах.

Юлія Тимошенко вкотре зауважила, що Новий курс України, розроблений найкращими вітчизняними фахівцями, є покроковим планом змін.

У ньому передбачено залучення країн-гарантів Будапештського меморандуму до нових потужних переговорів щодо повернення миру в Україну, запровадження персоніфікованої пенсійної системи та підвищення пенсій (до рівня 4425 грн) і зарплат, як у сусідній Польщі.

Нова влада передбачає медичне страхування для кожного українця: «Роботодавці за рахунок зниження податків платитимуть обов’язкову страховку для працюючих, а для пенсіонерів і дітей, непрацездатних страховку платитиме держава».

У Новому курсі чітко прописані і всі умови, щоб молодь могла жити та працювати на рідній землі, а не їхати шукати кращого життя за кордон.

Ще одним фундаментальним зобов’язанням лідер «Батьківщини» назвала зниження цін на газ вдвічі, і як наслідок – на тепло і на гарячу воду. Вона нагадала, що чинна влада запланувала подорожчання тарифів з травня на 15%, а з грудня – ще на 25%, чого «неможливо допустити».

«Потрібно, щоб новий президент повернув порядок, що існував до 2014 року – український газ віддати на потреби населення та бюджетної сфери», – додала кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко запевнила: між президентськими та парламентськими виборами півроку і за цей час новий президент має показати результат.

«Це буде політична відповідальність. Я знаю, що я зможу втілити в життя ці зобов’язання. Я вірю в Новий курс і в те, що ми закінчимо епоху руїн і розпочнемо епоху успіху та заможності кожної української родини», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова