Юлія Тимошенко закликала президента накласти вето на законопроєкт щодо розпродажу держвласності

Ухвалений парламентською більшістю законопроєкт 1054-1, що дозволить продати  стратегічну державну власність країни, суперечить інтересам народу та має бути заветований.

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

Як пояснила лідер «Батьківщини», в Україні завжди існував перелік об’єктів стратегічної держвласності, яку продавати було заборонено.

«Це об’єкти ядерної енергетики, військово-промислового комплексу, всі наші заводи, які виробляють озброєння, об’єкти науки, газопроводи, трубопроводи. Це був перелік недоторканних для корупціонерів підприємств. Це червона лінія, за яку переступати неможна», – пояснила політик.

Проте наразі відповідним законом цей перелік скасовано, наголосила вона: «Як тільки президент підписує закон, в Україні з молотка може піти все».

Першим у приватні руки може перейти «Укрпошта», яка, по суті, є комунікацією всієї країни, додала Юлія Тимошенко.

Окрім того, з переліку виведено 124 підприємства Укроборонпрому.

«Укроборонпром – це наша обороноздатність. Вона ставиться на приватизацію!» – обурилась Голова партії.

«Чи не варто запитати в українців, чи погоджуються вони всі наукові установи продати як приміщення і як землю, яка біля них розташована. Україна без науки залишиться», – сказала вона і застерегла, що у разі ухвалення закону про продаж землі та держвласності, в українців нічого не залишиться.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова