Юлія Тимошенко закликала до об’єднання заради майбутнього України

Юлія Тимошенко закликала українських політиків, а також представників церков до об’єднання заради майбутнього України.

Про це лідер «Батьківщини» заявила на п’ятому Українському молитовному сніданку, який  сьогодні відбувся в Києві.

«Нам треба подати один одному руку і сказати, що ми хочемо побудувати Україну! Нам треба переступити через минуле, треба закрити проблемні сторінки, щиро, а не тільки тоді, коли ми збираємося на Молитовний сніданок. Перед нами стоїть дуже величне завдання: за Законом Божим, за принципами Божими побудувати нашу Україну. І нам це під силу!» – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, «треба відійти від того, що нас іноді роз’єднує, і об’єднатися заради вищої мети».

«З одного боку, це дуже добре, що ми такі різні, що сповідуємо різні погляди – це може нас збагачувати, робити багатогранними. Але це можливо лише за однієї умови: якщо нам всім з цією різноманітністю є навколо чого об’єднуватися, якщо є щось вище, що дає нам наснагу стати однодумцями, зробити нас єдиною спільнотою», – пояснила лідер «Батьківщини».

Політик процитувала одного з філософів, який сказав, що «єдність – у головному, у другорядному – свобода, а в усьому іншому – любов». Іншими словами, має бути те, що нас об’єднує, носить незмінний характер, не залежить від кон’юнктури, політичної доцільності, додала народний депутат.

Юлія Тимошенко упевнена, що такою об’єднавчою силою «є Бог, його принципи, а також відносини між нами».

Таким приводом до об’єднання, на переконання лідера «Батьківщини», є питання змін до Конституції, яке винесене сьогодні на порядок денний в парламенті.

«Я знаю напевне, що багатьом ці зміни не подобаються. Усі б хотіли крайньої досконалості, усі б хотіли побачити там вирішення всіх питань. Я теж не погоджуюсь з частиною того, що там пропонують ухвалювати. Але сьогодні в нас є прекрасна нагода подумати, що це, можливо, маленький крок вперед і його треба зробити», – наголосила політик.

Тимошенко додала, що це «приємна новина для Голови Верховної Ради та Президента України», які теж були присутні на Українському молитовному сніданку.

У своїй промові політик нагадала виступ одного з американських президентів на Молитовному сніданку у США, який зізнався, що молиться вранці та ввечері за країну, щоб  Бог дав мудрість і сили для ухвалення вірних рішень та реалізації  добрих намірів, щоб пробачив за щось зроблене не так через брак мудрості  та сили.

На переконання Юлії Тимошенко, саме таке ставлення має бути прикладом для українських політиків.

«Нам всім, враховуючи наш непростий бекграунд, потрібно молитися безперестанку. Просити пробачення у Бога і робити так, щоб вийти на правильний шлях, який може дати нашій країні надію та майбутнє. Ми також потребуємо того, щоб за нас молилися і любили. Нам всім потрібна мудрість, сили та терпіння», – додала вона.

Лідер «Батьківщини» закликала  присутніх помолитися за воїнів, які боронять Україну від терористів та загарбників, схилити голови перед пам’яттю загиблих за Батьківщину та присвятити молитву їх родинам, просити миру та добробуту для України,  щоб Господь відкрив очі ворогам на їх неправедні дії, зупинив амбіції їх лідерів і щоб зупинилися війни у світі.

За словами політика, «треба попросити в Бога, аби він дав мудрість Президенту, прем’єр-міністру, Голові Верховної Ради для ухвалення правильних рішень у важкий час, щоб інтереси нашого народу були пріоритетними в усіх наших рішеннях».

«Я глибоко переконана, що це саме те, що сьогодні справді нас об’єднує, дає нам силу, мудрість, натхнення та наснагу, принесе мир в нашу країну та увесь світ», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Молитовний сніданок проводиться  в Україні вп’яте. Цьогоріч на ньому зібралися майже три сотні гостей, серед яких вищі посадові особи держави, політики, керівники християнських церков та релігійних організацій, дипломати. У числі закордонних гостей, зокрема, був присутній принц Ліхтенштейну Ніколас фон Ліхтенштейн, конгресмени та сенатори США, депутат Європарламенту Броніслав Шкріпек, почесний президент політичної групи ЄНП в ПАРЄ Лука Волонте, депутати парламентів Великобританії, Молдови, Латвії та інші.

Партію «Батьківщина» на Молитовному сніданку представляли лідер Юлія Тимошенко, депутати Борис Тарасюк, Іван Крулько, Олександра Кужель, Вадим Івченко, Валерій Дубіль, Григорій Немиря, Олена Кондратюк, Альона Шкрум, керівник служби голови партії Михайло Лівінський.

Більше фотографій з Молитовного сніданку дивіться в нашій галереї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова