Юлія Тимошенко: За допомогою законопроєктів з привабливими назвами влада проштовхує корупційні схеми й дерибан

Депутати фракції «Батьківщина» не голосували за законопроєкт №3807, який містить корупційні норми, одного разу вже забраковані депутатами.

«Замість вирішення проблем звичайних українців, влада набиває кишені своїм друзям», – пояснила напередодні голосування лідер партії Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що перед першим читанням, всупереч регламенту, законопроєкт з привабливою назвою «нафаршували» нормами з двох відхилених раніше законопроєктів.

«Насправді це корупційні законопроєкти, які дають право у випадковому режимі надавати державні гарантії невідомо яким приватним компаніям. У мене питання: хто надаватиме дозволи тій чи іншій компанії дати державну гарантію? Хто буде сидіти «на касі», і який розмір відкатів такої державної гарантії?» – обурилася лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зауважила, що в той час, коли у країни немає чим платити ні освітянам, ні лікарям – п’ять мільярдів нахабно роздається на чисту корупцію. Депутати «Батьківщини», наголосила Голова партії, не підтримують таких намірів влади.

«Комітет Верховної Ради по боротьбі з корупцією одностайно, включаючи в тому числі й «слуг народу», визначив два імплементовані в цей документ законопроєкти такими, що мають корупційну складову. Я прошу вас голосувати червоними кнопками. Не дайте ввести себе в оману, не будьте співучасниками корупції й покажіть, що Верховна Рада не може так брутально працювати проти свого власного народу. Ми голосуємо червоними», – закликала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова