Юлія Тимошенко з нагоди Дня звільнення Маріуполя від агресора: Пишаємося!

День звільнення Маріуполя від російського агресора – нові свята нашої країни, правильні та щирі.

Таку думку Юлія Тимошенко висловила на своїй сторінці у Facebook.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що в її команді є один з найвідоміших маріупольців.

«Разом з ним ми пам’ятаємо, пишаємося, не забудемо!» – заявила вона.

Зі свого боку другий номер списку «Батьківщини» Сергій Тарута нагадав, як п’ять років тому ціною неймовірних зусиль «ми відстояли наше місто».

«Нам вдалося присікти план створення «Новоросії», ми зупинили ворогів, захистили наших людей і, головне, – зберегли Україну. Тоді нам потрібно було вистояти, щоб стати сильнішими. За ці п’ять років Україна серйозно підвищила обороноздатність, але все ж занадто повільно йшла шляхом розвитку економіки. Треба швидше», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Тарута щиро вірить в те, що розвиток економіки і реальне реформування країни – це визначальний фактор повернення українських громадян і територій, які непідконтрольні українській владі та розташовані по той бік лінії розмежування.

«Щодня я роблю все від мене залежне, щоб прискорити в Україні процеси економічного зростання та реінтеграції Донбасу. Щоб мій рідний Маріуполь процвітав, динамічно розвивався, ставав більш комфортним і безпечним для життя. Щоб канонади над містом були тільки від святкових салютів. І щоб ті, хто вірить в наше місто і любить його, завжди могли сказати: Маріуполь – це прекрасна візитна картка мирного, успішного і щасливого українського Донбасу!» – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова