Юлія Тимошенко: Європейський шлях України – це передусім захист людей та національних інтересів

Україна – європейська країна, і з нами мають розмовляти на рівних і сприймати як партнерів, а не підлеглих. Влаштовувати замість перемовин якийсь «звіт» – це принижувати й себе, і державу.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24», обговорюючи саміт Україна-ЄС у Брюсселі.

Вона зауважила, що Україна має великий потенціал та чималі ресурси для самостійного розвитку і вже цим могла бути цікавою іншим європейцям як партнер. Але замість того, щоб домовлятися про співпрацю й умови входження країни до європейського співтовариства, президент, як школяр доповідає про здачу національних інтересів.

«В Брюсселі президент звітує про земельну реформу, яка була протягнута в парламенті вночі під тиском, на початку епідемії, коли люди не могли вийти та висловити своє обурення діями влади. 72% території країни розпродають за брязкальця – це ставлення до українців як до європейців, чи як до якихось тубільців», – обурилася лідер «Батьківщини».

«Президент звітує про закон щодо донорства крові, який нищить державні підприємства, що створюють банк крові для країни. Звітує про закон щодо концесії, яким здаються Харківський та Миколаївський порти, про морський транспорт, що знищує транзитні можливості України. Всі ці закони – не про європейський розвиток нашої держави, це закони про послаблення і колонізацію країни», – додала політик.

Юлія Тимошенко наголосила, що команда «Батьківщини» відстоюватиме інтеграцію України у Європейський союз й робитиме все можливе, аби країна не зраджуючи сподівань людей та національних інтересів, стала частиною спільного європейського дому.

«Я поважаю Європейський союз, я дійсно бачу Україну частиною цієї європейської спільноти, але ні я, ні партія «Батьківщина» ніколи не дозволимо, щоб тишком-нишком, за спиною в усієї української нації здавалися національні ресурси й при цьому казали, що це прекрасно, й називали це реформами. Європейський шлях України – це передусім захист людей та національних інтересів. Саме так роблять усі інші держави континенту. Саме так маємо робити ми!» – запевнила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова