Якщо нас позбавлять політичних інструментів боротьби в Раді, ми звернемося до народу, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» ставить перед собою два завдання – об’єднати демократичну опозицію та протистояти політиці знищення української держави.

Про це заявила Юлія Тимошенко журналістам на брифінгу в кулуарах парламенту.

«Сьогодні страждають всі. Нема жодної людини в Україні, крім представників влади, яка б жила в Україні успішно і щасливо. У середнього класу забрали останні копійки і підприємницькі можливості. Учителі, лікарі, шахтарі, енергетики, афганці, чорнобильці, аграрії – щодо них влада запустила на повну потужність програму на знищення», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що опозиційні сили вирішили блокувати парламент доти, поки Верховна Рада не ухвалить пакет «тарифних законів» та не створить ТСК щодо тарифів, корупційних дій НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укргазвидобування», а також щодо офшорних скандалів. Але люди у «військовій формі» розблокували парламент, щоб «захистити захмарні тарифи та корупцію».

«Нині відбулися безпрецедентні речі. Фракції «Народний фронт» та БПП взяли колишніх вояків АТО, які вдягнули військову форму, навісили орденів і захистили трибуну для тих, хто живе сьогодні в інтересах кланів, олігархії, хто знищує сьогодні Україну. Тобто ці колишні учасники військових подій, депутати від провладних фракцій практично силою розблокували парламент і тепер захищають захмарні тарифи, заморожені пенсії і зарплати, скасування пільг самотнім мамам, чорнобильцям, афганцям, хворим дітям», – пояснила політик.

Юлія Тимошенко також констатувала, що «сьогодні люди в формі від БПП та «Народного фронту», люди Петра Порошенка та Арсенія Яценюка захистили цю злочинну, корумповану політику від опозиції, яка намагалася хоч щось змінити».

«Якщо у нас не залишиться політичних інструментів у парламенті, за межами парламенту, тоді ми будемо звертатися до народу України. Ми боротимемося усіма можливими методами», – додала  лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила про те, що у парламенті має об’єднатися демократична опозиція, щоб протистояти терору влади проти народу і заради захисту інтересів держави. На її переконання, така об’єднана опозиція може бути створена «Батьківщиною», Радикальною партією,  об’єднанням «Свобода», «Народним контролем» та партією «Воля».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова