Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій–членів ЄНП

Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходить в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.

Вже тривалий час ЄНП відіграє активну роль у процесі Східного Партнерства. Подібні зустрічі ЄНП проводила у рамках підготовки до самітів «Східного Партнерства» ЄС у Батумі (Грузія, липень 2012р.), у Єревані (Вірменія, листопад 2012р.), Кишиневі (Молдова, липень 2013р.), Вільнюсі (Литва, листопад 2013) та Ризі (Латвія, травень, 2015р.).

Туск 2

Юлія Тимошенко з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Юнкер 2

Юлія Тимошенко з Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером

Нагадаємо, що 22-23 листопада Юлія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Брюсселі.

Юлія Тимошенко з депутатом Європарламенту від Німеччини Міхаелем Галером

Юлія Тимошенко з депутатом Європарламенту від Німеччини Міхаелем Галером

У рамках візиту відбулася низка зустрічей Юлії Тимошенко з лідерами ЄС, європейськими політиками та високопосадовцями ЄНП.

Колишній прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс, Юлія Тимошенко та прем’єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович (Фото: Flickr European People's Party)

Юлія Тимошенко з колишнім прем’єр-міністром Литви Андрюсом Кубілюсом та прем’єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем (Фото: Flickr European People’s Party)

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 77 партій та партнерів з 41 країни, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії та Президент Європейської Ради, 8 голів країн-членів ЄС та 5 голів країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії.

Фото: Flickr European People's Party

Фото: Flickr European People’s Party

ЄНП має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова