Юлія Тимошенко: Влада, яка не дбає про людей, заслуговує на «політичну гільйотину»

Юлія Тимошенко вважає, що влада, яка не дбає про людей, заслуговує на «політичну гільйотину».

Про це лідер «Батьківщини» заявила у ток-шоу «Люди. Hard talk» в ефірі телеканалу «112 Україна», відповідаючи на запитання щодо тарифної політики чинної влади.

Політик висловила переконання, що змінити ситуацію із захмарними платіжками за житлово-комунальні послуги можна лише одним шляхом – через зміну влади, яка добровільно «не відмовиться від мільярдних статків, зароблених корупційним шляхом на суттєво завищених тарифах».

«Тарифи, якщо вони не ринкові, мусять складатися, зокрема, з собівартості, податків, транспортування та 30% рентабельності. Це – 85 дол. США за тисячу кубометрів газу замість 285 доларів, які влада встановила зараз», – пояснила Юлія Тимошенко.

_APM6278

Вона вкотре наголосила на необхідності ліквідації НАК «Нафтогаз України» як «корупційної годівниці».

Лідер «Батьківщини» вважає, що газ для потреб людей та комунальної сфери потрібно продавати напряму: «Треба повернути українцям надра, як це передбачено Конституцією».

Голова партії розповіла, що в Україні панує тип корупції «піццо», описаний у класифікації норвезького економіста Еріка Райнерта.

«Це коли до влади приходять потужні клани і вони через тарифи, податки забирають в людей гроші, які потім розподіляють на корупційні програми», – прокоментувала Юлія Тимошенко.

З огляду на це, вона вважає «політичну гільйотину» найбільш дієвим інструментом у боротьбі з корумпованою владою.

_APM6277

«Люди, які сьогодні при владі, генетично не можуть стати моральними. Тому суспільство має мати інструменти для того, щоб робити політичне перезавантаження влади і не чекати ще 2,5 роки, поки вони остаточно дограбують країну», – переконана лідер «Батьківщини».

Головними кроками, які треба зробити після перезавантаження влади, на думку Юлії Тимошенко, є повернення народові розграбованих надр та землі, повне перезаснування держави і укладення нового суспільного договору між владою та народом у вигляді нової Конституції, а також «наведення ладу в Україні, яка має працювати як швейцарський годинник».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова