Юлія Тимошенко: Влада терміново зібрала депутатів лише для того, щоб узаконити новий спосіб грабунку українців

Замість полегшення життя громадян, влада вчергове залізає їм до кишень. Заплановане нею «добровільне декларування» – це чергова пастка для людей. Чиновники хочуть змусити українців задекларувати власне майно і сплатити за нього 5% його вартості. Якщо громадяни цього не зроблять, то матимуть сплатити вже 18%.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, позачергове засідання Верховної Ради 30 березня було скликано насправді для проведення двох важливих для владної команди рішень.

«І це не зниження тарифів, не подолання бідності, не інфляція, а скасування заборони на розпродаж стратегічної державної власності під час локдауну та нове оподаткування майна людей», – повідомила лідер «Батьківщини».

Якщо закон про «добровільне декларування фізичними особами» (законопроєкти №5153, №5155, №5156) буде ухвалено, пояснила Юлія Тимошенко, то всі без винятку громадяни України будуть зобов’язані здати декларацію про свої доходи і все майно, що вони за своє життя накопичили (рахунок в банку, квартира, машина), яке мусить обкладатися 5% податку.

«В той час, коли для українців тарифи є непосильними, інфляція сягає неймовірних висот, а зарплата найнижча на європейському континенті, «слуги народу» зобов’язують людей ще раз заплатити за майно, що і так їм належить. Зараз вони кажуть, що декларацію можна й не подавати, але водночас дозволяють податківцям перевіряти, чи є у людей незадеклароване майно, за яке потрібно буде сплатити вже не 5, а 18% його вартості», – зауважила Юлія Тимошенко.

Таку нову систему оподаткування від провладної команди вона назвала «хамством» по відношенню до людей і новою корупційною схемою.

«Ми знаємо, що з бюджету йдуть потоком корупційні видатки, відмиваються мільярдні суми, а для людей хочуть ухвалити такий закон, який вже забере у них останнє. І це не турбота про бюджет, це намагання збільшити корупційні можливості можновладців»,  – обурилася Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова